Get Adobe Flash player
Debata Wyborcza
Dnia 28.09 bieżącego roku odbyła się debata wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach.
Kandydaci, czyli: Szymon Frieda (Ic), Bartosz Kowalczyk (IIa), Zuzanna Paziewska (IIa), Łukasz Marciniak (IIb), Dominik Widłak (IIc), Anna Sosnowska (IIIa), Hubert Mentryba (IIIa), Karolina Michalczyk (IIIb), Emilia Lewińska (IIIc), oraz Igor Winek (IIIc), zaprezentowali swoje obietnice wyborcze. Wszyscy kandydaci byli zgodni co do zachowania szczęśliwego numerka.

Więcej…

Podsumowanie zawodów sportowych w roku szkolnym 2014/2015. Na piętnaście szkół biorących udział w rywalizacjach sportowych o puchar Starosty Otwockiego, nasze gimnazjum zajęło piąte miejsce zdobywając 125 punktów. Gratulujemy wszystkim sportowcom którzy swoim wysiłkiem i ogromnym wkładem przyczynili się do tego wyniku. Życzymy sobie, abyśmy w przyszłym roku szkolnym mieli jeszcze więcej medali i miejsc na podium.

Tabela podsumowująca wyniki

Dn. 12.06.2015r. uczniowie klas trzecich udali się na wycieczkę do Polskiej Akademii Nauk Ogród botaniczny – Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie, a następnie do Parku Linowego „Pod Palmami” w Pęcławiu. W Ogrodzie Botanicznym uczniowie oglądali przeróżne gatunki roślin, występujących na terenie Polski i nie tylko, m.in. rośliny: górskie, amerykańskie, występujące w lesie tropikalnym.

Więcej…

TRZYDNIOWA WYCIECZKA SZKOLNA
W dniach od 1-3 czerwca miała miejsca wycieczka szkolna nad morze do Stegny wraz ze zwiedzaniem okolicznych miejscowości.
W poniedziałek (1 czerwca) odbyła się zbiórka pod szkołą o godzinie 6.00, a więc bardzo rano. Po sprawdzeniu listy obecności o godz. 6.15 mogliśmy wyruszyć w kierunku Torunia. Kilometry malały bardzo szybko. Nim się spostrzegliśmy, na zegarze wybiła godzina 11.00
W Toruniu, przy skwerze oficerskiej szkoły marynarki wojennej czekała już na nas miła przewodniczka.

Więcej…

Więcej artykułów…