Get Adobe Flash player

Konkurs Pieśni Patriotycznej

 

W naszym gimnazjum odbył się konkurs Pieśni Patriotycznej. Wzięło w nim udział dużo uczniów. Tylko sześciu uczniów przeszło do dalszego etapu konkursu. Uczestnicy musieli wykazać się dużym talentem muzycznym, ponieważ rywalizacja była bardzo duża.  Wszyscy uczniowie zaśpiewali bardzo dobrze. Jurorzy miało bardzo trudny wybór, ponieważ jak sami powtarzali każdy z uczniów zaśpiewał bardzo dobrze. Najlepszymi okazali się Jakub Skrzeczyńki ( III c) ,Kamila Sosnowska (IIIc ), Mateusz Lewiński (IIIc), Julia Dębek (IIIa), Aleksandra Krawczyk (III a), której na pianinie grała Maria Jędral ( III a). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.

Paulina Guba
W naszej szkole gościliśmy wyjątkowego gościa. Była nim Paulina Guba. Absolwentka Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach. Polska lekkoatletyczka, specjalizująca się w pchnięciu kulą. Srebra medalistka Uniwersjady 2015. Wielokrotna mistrzyni Polski. Medalistka Polski seniorów zdobyła cztery złota (Bydgoszcz, Bielsko Biała, Szczecin, Kraków). Uczestniczka mistrzostw Europy w Amsterdamie. Reprezentantka Polski na Olimpiadzie w Rio de Janeiro, zajęła tam 13 miejsce ( od miejsca 12 jest kwalifikacja do finałów) z wynikiem 17,17 m. W naszej szkole opowiedziała nam o swoim sportowym życiu m.in. o wyjazdach na Igrzyska, mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Paulina ma bardzo ciekawe, ale pracowite życie, poznaje wiele sławnych sportowców, musi odbywać wielogodzinne treningi, i ćwiczyć.

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w biegach przełajowych:

W dniu 23.09.2016r. w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w biegach przełajowych. Chłopcy mieli do pokonania 1500m, a dziewczęta na 1000m. Spośród naszych reprezentantów na podium stanęła Aleksandra Przybysz, zajmując drugie miejsce. W pierwszej dziesiątce przybiegli  Aleksandra Gładysz, Weronika Kurant i Dominik Widłak. Znalezienie się w pierwszej dziesiątce było dla naszych uczniów ogromnym wyróżnieniem, ponieważ poziom zawodów był bardzo wysoki, a zacięta walka trwała do ostatnich metrów.

Więcej…

Polisa Ubezpieczeniowa dla uczniów

<<<strona 1>>>

<<<strona 2>>>

Więcej artykułów…