Get Adobe Flash player

Konkurs ,,Piosenka nie zna granic’’

W środę, 29 kwietnia, uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w finale powiatowego konkursu ,,Piosenka nie zna granic’’. Konkurs polegał na wykonaniu piosenki w dowolnym języku obcym. Z naszej szkoły do ostatniego etapu konkursu zakwalifikowali się: Ewelina Kordas, która wykonała piosenkę „Eta Lubow” w języku rosyjskim, a wraz z nią Radosław Tomaszewski, który akompaniamentował jej grając na klawiszach, oraz Weronika Budyta, która zaśpiewała piosenkę w języku angielskim. Uczniowie udali się razem z panem Radosławem Stułką do Karczewa, gdzie zaprezentowali wybrane utwory przed jury, które uhonorowało Ewelinę i Radka trzecim miejscem w kategorii ,,Zespół’’. Po występach wszystkich młodych artystów był czas na poczęstunek i wspólne muzykowanie z rówieśnikami z innych szkół. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody w postaci dodatkowych punktów na świadectwie, a wszyscy uczestnicy konkursu upominki. Miejmy nadzieję, że w przyszłości uczniowie będą dumnie reprezentować nasze Gimnazjum na różnych konkursach, i że nasza szkoła dzięki nim będzie odnosić jeszcze więcej sukcesów.

Weronika Budyta