Debata Wyborcza
Dnia 28.09 bieżącego roku odbyła się debata wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach.
Kandydaci, czyli: Szymon Frieda (Ic), Bartosz Kowalczyk (IIa), Zuzanna Paziewska (IIa), Łukasz Marciniak (IIb), Dominik Widłak (IIc), Anna Sosnowska (IIIa), Hubert Mentryba (IIIa), Karolina Michalczyk (IIIb), Emilia Lewińska (IIIc), oraz Igor Winek (IIIc), zaprezentowali swoje obietnice wyborcze. Wszyscy kandydaci byli zgodni co do zachowania szczęśliwego numerka. Niektórzy zadeklarowali zorganizowanie wycieczki na mecz Legii Warszawa. Większość stwierdziła, że dopiero po wybrani ich na przewodniczącego zdradzą wszystkie swoje plany. Wyborcom zaimponował Hubert Mentryba, który obiecał konkurs w Counter Strike, oraz księgę rekordów szkoły. Podczas debaty padło wiele pytań o organizacje szkolnych dyskotek. Igor Winek stwierdził, że złoży petycje o co miesięczną zabawę, a Anna Sosnowska postanowiła organizować dyskoteki tematyczne. Każdy kandydat próbował jak najlepiej przekonać do siebie wyborców. Kogo wybiorą uczniowie dowiemy się 30.09.