INFORMACJA O DARMOWYCH PODRĘCZNIKACH

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie wszystkich klas objętych dotacją (klasy I i II) otrzymają komplet książek do nauki w poszczególnych klasach, w tym podręczniki i ćwiczenia oraz podręczniki do nauki języka obcego.

Uczniowie I klasy gimnazjum otrzymają podręczniki wieloletnie (z poprzedniego rocznika) i nowe ćwiczenia. Jedyny koszt, który obciąży rodziców będzie dotyczył zakupu podręczników do nauki przedmiotów nieobowiązkowych (np. religia, wdż).

Uczniowie klasy II gimnazjum otrzymają komplet podręczników szkolnych za darmo i ćwiczenia oraz podręczniki do nauki języka obcego. Będą to książki zupełnie nowe, wieloletnie, które posłużą w przyszłych latach kolejnym rocznikom. Rodzice uczniów klas II pokryją jedynie koszty zakupu podręczników do nauki przedmiotów nieobowiązkowych (np. religia,wdż).

Odbiór podręczników dla klas I i II na początku roku szkolnego.