Get Adobe Flash player

Paulina Guba
W naszej szkole gościliśmy wyjątkowego gościa. Była nim Paulina Guba. Absolwentka Gimnazjum w Sobieniach Jeziorach. Polska lekkoatletyczka, specjalizująca się w pchnięciu kulą. Srebra medalistka Uniwersjady 2015. Wielokrotna mistrzyni Polski. Medalistka Polski seniorów zdobyła cztery złota (Bydgoszcz, Bielsko Biała, Szczecin, Kraków). Uczestniczka mistrzostw Europy w Amsterdamie. Reprezentantka Polski na Olimpiadzie w Rio de Janeiro, zajęła tam 13 miejsce ( od miejsca 12 jest kwalifikacja do finałów) z wynikiem 17,17 m. W naszej szkole opowiedziała nam o swoim sportowym życiu m.in. o wyjazdach na Igrzyska, mistrzostwa Polski, Europy i Świata. Paulina ma bardzo ciekawe, ale pracowite życie, poznaje wiele sławnych sportowców, musi odbywać wielogodzinne treningi, i ćwiczyć.