DYSKOTEKA

W dniu 26.10.2016 w naszej szkole została zorganizowana dyskoteka. W tym roku przeprowadziliśmy akcję ,,Ciastko dla Denisa'' dla naszego zaadoptowanego kolegę z Kenii. Każda z klas upiekła ciasta, które zostały sprzedane na dyskotece. Dzięki uczniom Publicznego Gimnazjum w Sobieniach-Jeziorach zostały zakupione przez Panią Jobko potrzebne artykuły i ubrania dla chłopca. Na dyskotece

było wielu uczniów, którzy tańczyli przy muzyce, którą obsługiwali niezastąpieni chłopcy z IIIc: Konrad, Mateusz i Przemek. Samorząd uczniowski przygotował wiele konkursów np. tańczące krzesła, taniec z balonami, oraz tradycyjny taniec naszego gimnazjum belgijka. Dyskoteka skończyła się o godzinie 20. Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie się w akcję Ciastko dla Denisa oraz zapraszamy na kolejne dyskoteki.