Warning: opendir(//images/stories/euro) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /plugins/content/jwsig.php on line 100

EURO WEEK

Dnia 30 grudnia odbył się po raz trzeci tygodniowy obóz językowy. W tym roku miejsce zamieszkania znajdowało się w Międzygórzu. Opiekunami wycieczki zostali Pan Mariusz Stachniak, Pani Bożena Lempkowska i Pani Ewa Węgiełek. Pierwszego dnia uczniowie zostali zapoznani z wolontariuszami z róznych części świata np. z Kenii, Filipin, Białorusi, Etiopii czy Meksyku. Zajęcia trwały od godziny 9 do około 20. Codziennie po zajęciach odbywała się dyskoteka. Nasze gimnazjum chętnie uczestniczyło w zajęciach i zabawach np. krótkie spektakl w języku angielskim, prezentacja mutlimedilana wybranego przez grupę kraju, reklamowanie wybranej marki kosmetyków bądź ubrań. Wolontariuszami byli przemili ludzie. Ulubionym okazała się Super Piękna, pochodząca z Filipin. Gimnazjaliści bardzo polubili się z grupą uczniów z Suska. Wolontariusze opowiadali o swoich tradycjach, które stosowane są w ich rodzinnym kraju. Ostatniej nocy odbyła się ZIELONA NOC. Uczniowie są bardzo zadowoleni z wyjazdu.